Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz club1 #30270 üzenetére

    De csak előfizetéses csomagoknál. Én 2013 őszén váltottam Praktikum Ászra és már akkor volt benne kapcsolási díj. Nem is kevés.

  • sgery

    őstag

    válasz club1 #30270 üzenetére

    A weblapjukon nem nagyon írták ki a tarifáknál :/

    Amúgy nem tudom ki járt már a Telenor rezidencián Törökbálinton, hát nem egy filléres bázist húztak fel oda. Csak pár napot dolgoztunk egy alvállalkozó alatt kertészeti munkákat végeztünk, de így is eleget mesélt az ottani közeg nekünk. Wellnes részleg is van, medence, szauna, napozó ágyak, csak hogy el ne fáradjanak két lehúzásos döntés között. A főnök alatti épületrészt tó veszi körbe, mint ha várná a vasvillás népet.. :)
    És persze a főnök rálát mindenre, van távcsöve is :D a 40 fokos melegben pár emberem lekapta a pólóját mert már nem bírta, de kb 500méterre az épülettől. 10 perc múlva már hívtak is, hogy mit izgatjuk az igazgatót :D
    A legtöbb ottani ember akivel beszéltem azt mondta, hogy az egész vezetőség töketlenekből van összeválogatva, még a munkájukhoz is alig értenek. Hozzánk is kijött egy fő vezető megnézni, hogy megy a gyepszellőztetés, majd ő frankón megmondja hogy kéne nekünk csinálni. Még a munkák előtt mondtuk nekik, hogy ettől a munkától semennyire nem lesz szebb a gyep, ahhoz át kéne nézni az öntözőt mert már 2 éve nem megy és trágyázni sem ártana, de nem, a vezető azt mondta ez kell a gyepnek ettől lesz szép. Ez mindent elmond... Egy dolog, hogy nem ért ahhoz amit csinál de miért szól be olyannak is, aki legalább ért ahhoz amit csinál. El sem végeztük a teljes munkát csak kb a felét, természetesen semmi sem lett belőle kifizetve.

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák