Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcsa44

    tag

    válasz Melack #23076 üzenetére

    Nem hülyeség a kérdésed, viszont én a hívásokat gondoltam mérni. A net ahogy mondtad, nem ráfizetős, ezért az a része nem érdekel engem.

    De eddig senki nem írta, hogy átvágnak stb, szóval lehet bepróbálom.

    (Régebben, még pár évvel ezelőtt hallottam ismerősi körömből is, hogy miért a duplája lett, mikor alig telefonált és ez úgy bennem maradt. Természetesen lehet felhasználói hiba, előfordulhat a szolgáltatónál is. De ma már nem is hallottam ilyet. Meg itt beleolvasgatam a fórumokba - a másik két szolgálatót tárgyalókba is) és ott is csak egy eset volt.)

    Azért a telenort választanám, mert igaz hogy a havidíjban nincs benne a kapcsolás és az sms díja, viszont a készülék ára annyira alacsony, hogy jobban megéri, mint pl a Telekomos.Árban leglaábbis. Vodás kb telenoros szintű (ott a percdíj alacsonyabb és a havidíjban benne foglaltatik az sms is, viszont 150 mb netet az a 3100 forintos előfizetés mellé.

    De azt is olvastam még a nyáron, hogy a prepaid (kártyás) előfizetések halnak ki, és a postpaid (számlás) előfizetések szaporodnak. Több a felhasználó, panaszról alig hallani, gondolom akkor a mókázások (túlszámlázások, hátha nem veszi észre a user) is alább maradtak.

    Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

Új hozzászólás Aktív témák