Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz donjohnson #105581 üzenetére

    Viktor0610 , 4Grider...

    Ahogy olvasom azt érzem sokan úgy értelmezik, néha leesik a sebesség és mi állandóan a maximumot akarjuk. NEM. :(
    Ha nem fordítunk a Routeren, akkor magától nem kapcsolódik vissza. Lehet másnap reggel megtenné, de akkor este nem tudnék semmit csinálni.

    Igyekeztem a legjobb helyet megtalálni (ablakban, vagy mellette asztalon), ahol kapcsolódik 3 sávra (2 hete csak 2-re), 170-200 Mbit is van néha a sebesség, átlagban 80-100. Ez így megy estig, néha kevesebb, az érthető, mások is használják, vagy volt már hiba miatt is. AZTÁN jön az este 11, sebesség 0-10-20 körüli lesz és látom csak 1 sávon van, miközben a gépek ugyanúgy be vannak kapcsolva.
    Sőt én akkor kezdem el használni a netet. Videók, PS online játék stb, de magától akkor sem kapcsolódik vissza.
    ZTE menüben akármelyik sávra (1 db-ra) át tudom állítani bármikor, mindegyiken megfelelő a jelerősség, csak a sebesség kevés, ezért nem elég 1 sáv.
    Magától mégsem csatlakozik fel még plusz sávokra. Oda kell mennem a Routerhez és másik irányba kell fordítanom, akkor rácsatlakozik és úgy marad reggelig.
    Reggel 6-7 körül újra lecsatlakozik 1 sávra, sebesség 0-10-20. Nem érdekli, hogy akkor a családtagok használják. A Routert megint más irányba kell fordítani, néha teljesen ellenkezőleg, aztán jó lesz este 11-ig.
    Úgy viselkedik, mintha nappal és éjjel másik toronyra kellene átállítani, mert a "nappali eltűnik".

    ui: donjohnson: Ugyanarra a címre nem lehet még egy OtthonNet előfizetést kérni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák