Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP4C3

    veterán

    válasz Statikus #84317 üzenetére

    Nekem is van "okos" TV-m, ráadásul szarszung, ráadásul tizen. Céges bulin ez volt a fődíj, pénzt sosem adtam volna ilyen TV-ért, nem is ilyen volt a terv (feleslegesen 4k), hanem az, hogy veszek egy szép nagy buta tv-t, aminek jó a "panelje" (elfogadható képminőség) és ráakasztok egy android box-ot... Lehet felmerül benned a kérdés: Miért? Miért oldanék meg 1 problémát 2 eszközzel, elég vennem 1 jólárazott okostévét....
    Persze, amit dobhatok el 1-2 év mulva, mert egy lassú trágya lesz és már nem fog rajta futni semmi. Így az android box elavultatásával kukázom azt, így nem 600 eurót dobtam ki, hanem csak 30-at. Lecserélem és még 1-2 évig nyugodt vagyok... Ez volt a terv.

    Vidd vissza, próbáld visszaszerezni a pénzed, megoldást hiába keresel, van dev menu is rajtuk, de csak fakírkodni fogsz a kevés ramos, gyenge processzoros, herbekelt zsny kategóriás OS-szel szerelt "okostévével".

    -JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Új hozzászólás Aktív témák