Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    Hmm, azért látom van némi őskáosz a regisztráció mögötti weblapokon is. Pl ha még nem volt mytv regisztráció, akkor az nem jön létre, amikor a mytelekom oldal szolgáltatásoknál kapcsoljuk be (hűség nélküli start + hbo go esetén). A mytv oldal nem ismeri a felhasználót és úgy jelszót sem küld, se hbo regisztrációs levelet.
    Ha pedig a mytv oldalról regisztrálunk tévére és ott a 2490-es start + hbo go-t választjuk telenoros számmal regisztrálva, akkor ahelyett a hűséges 1990-es start + hbo-t köti be. Az 1990-es lehetőség nincs a listán :)
    Ja és a mytv és a mytelenor oldal utána sem ugyanazt mutatja, valsz rosszul vannak összepárodítva az opciók a két rendszer között.

    Mondjuk nekem eredetileg ez volt a célom, csak hát eléggé össze-vissza állapotban vannak a dolgok :P

    Ugyanaz a felület nem telenorosként, maillel regisztrálva külön jelzi a hűséges 1990-est és a hűség nélküli 2490-est és az utóbbi valóban hűség nélküli.

    Egyébként lehet azért is nem jelenik meg mytv-ben a mytelenoros hűség nélküli, mert hiányzik a rendszerből. Szóval valamiért nem konzisztens a telenoros fajta párosítás, nincs meg az 1:1 kapcsolat a mytelenor és mytv közt.

    Ez a nem telenoros, emailes regisztráció:

    Ez a telenoros:

    Ugyanez a mytelenor felületen már hűségesnek jelenik meg

    [ Szerkesztve ]

  • khorvat

    senior tag

    válasz endre166 #45642 üzenetére

    A legelső S7 Edge-k szerintem most voltak 1 évesek nemrég, ezalapján ha a hűséget 2 évnek veszem szerintem még nem fogod tudni ki függetleníteni. De azért majd írd meg a fejleményeket az is érdekes lesz az adás-vételi elég-e a tulajdonjog bizonyítására és így te is kérheted-e az eredeti tulajdonos nélkül?

    [ Szerkesztve ]

  • Blackmirror

    senior tag

    válasz Blackmirror #45334 üzenetére

    Megjött a Telenor válasza a 12000 Ft-os kötbérrel kapcsolatban:

    "Köszönjük, hogy levelével hozzánk fordult.

    Panaszbejelentését részletesen megvizsgáltuk, és megállapítottuk, hogy egy paraméterezési hibából adódóan volt lehetősége megrendelni a szolgáltatást az alkalmazáson belül. A hibát továbbítottuk az illetékesek felé további javításra. A szolgáltatás megrendelésére csak személyes ügyfélszolgálaton van lehetőség, hűségnyilatkozat aláírása mellett. A leírtak alapján a +3620/xxxxxxxGSM számú előfizetés 12000 Ft-os idő előtti felmondási díját a következő havi számlájában jóváírjuk. A jóváírást a számlamelléklet, eseti díjak között tudja majd megtekinteni.'"

    Csak azért hogy bebizonyítsam h téllegnemvagyokhülye :DDD
    Meg hogy korrektek.
    Tudom vannak rossz tapasztalataitok, nekem is volt más szolgáltatóval (de még milyen rossz :DDD ) de ezt könnyű volt elintézni és rendesen jártak el. A telenorral így eddig szerencsém van. Másik Tnél túlfizetésem volt de az egyenleg egy honlap hiba miatt tartozást mutatott és kikapcsolták az előfizetésem annak ellenére hogy szóltam+ írásban is jeleztem az ügyfélszolgálatnak hogy gond van. Illetve egyszer eltűnt egy telefon amit rendeltem, és amíg huzakodott a szolgáltató +a szállító cég az ügyön addig ketyegtették az elofizetesem telefon meg kártya egy hónapig sehol :D

    iPhone X@R, iPad Pro

  • daikonblaze

    csendes tag

    Sziasztok

    Új flottás előfizetésnél is lehet kamatmentes részletre készüléket venni, vagy ez csak publikus csomagoknál működik?
    Illetve kezdőrészletet lehet többet is befizetni mint amit meghatároznak?

    A válaszokat előre is köszönöm.

  • azbest

    félisten

    válasz Blackmirror #45646 üzenetére

    Szerintem ugyanabba botlottál bele, mint én [link]. Tényleg el van kutyulva telenoros számmal reggelőknél :)
    Én is megírtam nekik részletesen, hogy mi történt. Főleg megelőző jelleggel, nehogy később boruljon fel valami miatt a téves csomag összekapcsolásom.

    Talán kicsit túl részletesen is írtam. De a fejlesztők lehet örülnek neki, mert más hasonló rendszernél én is fogom a fejem, hogy néha a support milyen spártai hibajegyeket készít nekünk, hogy úgy kell találgatni mi lehet a baj. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák