Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metal01

    őstag

    válasz Viktor0610 #34129 üzenetére

    Megértelek Téged, mint aki közel van a tűzhöz, ebben a nyári forróságban hatványozottan, de nem tudom maradéktalanul elfgadni azt, hogy "jelentősen túlterhelt rendszerrel szerintem művészet volt a soha nem látott embertömegek kezelése". Ugyanis rajtam kívül azon a szombat reggel kb. két emberke volt az ügyfélszolgálaton. Valamint az ügyintéző sem jelezte, hogy valami gebasz lenne a rendszerrel. Simán ment minden. Ő gombázott el valamit, de nagyon. Csak az ilyenek miatt, nekünk ügyfeleknek okoz kellemetlenséget. Ha most nem kérdeztem volna rá poénból, mehettem volna panaszt tenni, ami az én időmet és energiámat veszi el, teljesen önhibámon kívül. Arról nem is beszélve, hogy ma is (miután közöltem, hogy akarok maradni az eddigi, jól bevált tarifacsomagomnál) kb. 10 percen keresztül akart egy másik, számukra jobban megérős, teljesen más, számomra kedvezőtlen csomaggal behúzni abba a bizonyos csőbe. 5000 Ft. difi lenne havonta pluszban és perc/sms/adatforgalom is kedvezőtlenebb. Tudom, hogy nekik ez a dolguk, de na...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák