Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz wwenigma #18797 üzenetére

    Tavaly szerzodott, most panaszkodik hogy hazaert es ezt latta, en nem ertem mibol gondolod, hogy az utazashoz vette.
    Az a baj, hogy ezt ugy kellett volna beirni, hogy "fiuk, a travelsure az mi, nem kertem es be van huzva", kivancsi lettem volna, hogy _azt_ valaszolod-e neki, te mint hozzaerto, hogy ja az egy atveros csomag, azonnal huzassa ki. Kar, hogy ennek a probanak a lehetosege mar nincs meg, mert komoly osszegekben fogadnek, hogy nem ezt valaszolnad. Az a szoveg ugy ahogy most linkelted kb. semmit nem jelent, aszf hivatkozas atnyujtott aszf nelkul, nonszensz.
    Kommentelokkel nem foglalkozom, a konkret esettel is csak annyira hogy valotlant ne allits, a fogyasztovedelmi torvenyekkel sulyos ellentetben van az, hogy a "plusz egy ugyanolyan tag" eseten nem az ugyanolyan, hanem a legujabb agylovesu szolgaltatasokkal bekapcsolt szerzodest tettek ele. Igy tortent? Igy. Hibazott az ugyintezo mar akkor is, ha tortenetesen eszreveszi es nem irja ala? IGEN. Tehat akkor most megis miert veded a meztelen kiralyt?

Új hozzászólás Aktív témák