Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz tamikomac #108883 üzenetére

    Szerintem amire gondolsz, azt már nem alkalmazzák, pontosabban nem úgy alkalmazzák. Régen úgy volt, hogy ha az ember megrendelt egy 30 napra szóló szolgáltatást, akkor a teljes díját levonták, de a kártyás ciklusig tudta használni. Például megrendeli május 6-án, de a kártyás ciklus 10-én van, akkor 6-10-ig lehetett használni a szolgáltatást. Elég hülye módszer volt és szerintem ez így ebben a formában megszűnt. Szerintem itt a cikus arra vonatkozik, hogy amikor megrendelsz egy 30 napra szóló szolgáltatást, például május 6-én, akkor június 5-ig lehet használni. Ha van más, szintén 30 napos, vagy akár megújuló szolgáltatás, az a megrendeléstől indul. Régen viszont minden szolgáltatás egy adott naptári napig tartott, akkor is, ha nem azonos napon lettek megrendelve. Tehát minden megrendelt szolgáltatásnak a ciklusa azonos napon járt le. Ez részben jó is volt, hogy tudta az ember minden ugyanazon a napon járt le, de elég visszás volt, hogy a teljes díjat levonták, de adott esetben csak mondjuk fele ideig lehetett használni, viszont a teljes adat/perc mennyiséget fel lehetett használni.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák