Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    Most találtam rá erre a topikra.
    2 napja előfizettünk Yettel OtthonNet+TV-re.....
    Igyekeztem megtalálni a legjobb helyet a Router (ZTE MC801A ) számára, ahol egész nap jó a jel. Ablakban, sajnos nem túl esztétikus...., de máshol nem megfelelő a jel.
    Nálunk 4G+ van. Nappal a sebesség 100-130 Mbit/s, ami így alapból megfelelő is lenne. (Külső antennával talán még lehetne javítani)
    De ez csak nappal van.
    Tegnap és ma éjfélkor is a +-ról átváltott sima 4G-re és a sebesség 10-20. Ez nagyon kevés. Tegnap reggel 6-7-kor csatlakozott újra a 4G+-ra.
    Eddig nem akartam elhinni, amikor hallottam, hogy egyes helyeken éjszakára lekapcsolnak sávokat. Ügyfélszolgálatot hívtuk, azt mondták ilyen nincs, ők nem csinálnak ilyet, felvette hibának, hogy kivizsgálják. Aztán kérte, amikor ezt tapasztaljuk, akkor éjjel telefonáljunk, hogy ők is láthassák mi a gond.
    Ma éjfél óta megint átváltott sima 4G-re és hívtam őket. Aki felvette ilyenről nem is hallott. Mondta nem tud mit csinálni, ilyenkor nincs ott szakember...

    Tényleg van ilyen másoknál is? Nem lehet éjjel netezni a Yettelnél? 😲
    Ez ellen mit lehet tenni? A korábbi méréseket, csatornákat a másik topikba írtam le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák