Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X-metal

    csendes tag

    Ma meg is jött az IH Split Jacket. Olaszországból vettem...
    Most harmadszor és utoljára is megfogadom, hogy soha többet nem vásárolok onnan, csak ha szuper makró fotókat kapok a termékről!!! Igaz most is csak azért vettem meg azonnal fotók nélkül, mert 100 Euron volt Buy-Now és make offer-el ennek jelentősen alá tudtam menni...

    Az van, hogy a termékleírásban azt írta az ember, hogy 2 pár új lencse, és minden tartozék megvan hozzá, kihasználatlanság miatt adja el...
    Ehhez képest megjött a hozzá való kemény tokban Tehát a doboz, papírok és a plakát már alapból hiányzott, viszont a jelvény benne volt a tokban.
    A Grey lencse soha nem volt használva, az vadi új. A keret is jó. Nem karcos, minimálisan látszik rajta, hogy volt hordva. A baj ott van, hogy a Violet Iridium lencse szanaszét van b@szva. Konkrétan használhatatlan. Pedig pont azért vettem meg, hogy legyen egy Violet lencsés IH-m mindennapi használatra a bukósisak alá a jelenlegi OO Black Iridium Polarized helyett, mert valamiért nagyon bejön a Violet lencse...

    Bár Harrylstól sikerül egy éve szereznem egy ugyanilyen IH Split Jacketet, az annyira új volt, hogy csak ünnepnapokon voltam-vagyok hajlandó felvenni, inkább csak a vitrinben parkol.

    Szóval nagyon ideges vagyok emiatt!
    Nem akarom visszaküldeni neki, mert 30 rugót így is simán megért. Minimum 50-et bármikor megkapok érte, ha el akarnám adni.
    Viszont továbbra sincs Violet lencsém napi használatra... :O

    Azért így szépek :D :

    Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

Új hozzászólás Aktív témák