Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jorden06

    senior tag

    válasz NomAAd5 #8643 üzenetére

    Jah, csak nem értettem mér tesznek különbséget a double VR, és a dupla kit kifejezés között. Egyébként valaki megmondhatná, hogy mér double vr a neve, ha nincs benne vr, csak dx. vagy én hülyeségeket beszélek? :( nemértek a lovakhoz..

    én abban pártollak, hogy inkább spórolj még pár hónapot, és végy egy jobb gépet :R

  • Pilács

    senior tag

    válasz NomAAd5 #8643 üzenetére

    Kár ennyire bele mélyedned, mert amíg gondolkozol, addig akár már fényképezhetnél is... Én is majdnem bele estem ebbe, hogy mit hogyan mennyiért milyet stb. Bementem vettem egy D60-at ( szívok is vele de ez nem álltalános ), azóta volt a kezemben egy D80 is, tényleg jobb a körítés, de kell az egy kezdőnek? Ahogy szokták itt mondani, próbáld ki valahol, amelyik neked a kényelmesebb szimpatikusabb és persze van rá pénzed, azt megveszed és készítheted a képeket. Nekem a D60 szimpatikusabb, nekem spec ez kézre áll, nem foglal sok helyet, könnyű, és képminőségben ott van ahol a D80. Persze a szolgáltatása ISO lépték és sorolhatnám, nyilván jobban hangolható a gép az adott szituhoz, de kell vagy nem kell? És félre ne érts, egy fél pillanatig nem gondolkoznék hogy a D80 kell e vagy a D60, pláne, hogy a D60-al küzdök a szervizben :O de nekem erre volt pénzem, az meg ha nincs mind1 mennyire szeretnéd a D80-at. Ja persze megvárhatod míg össze jön a rávaló, de akkor már jön a D90 :D és stb hehe, és egy darab képet nem készítesz. :))

    Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

Aktív témák