Hirdetés

Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Graphy #46300 üzenetére

    Köszi!
    Igen, nagyfelbontásút én is megnézném majd 1:1-ben ha felteszel párat valahova...

    "alig van benne 1500 expo"
    Na akkor Neked már kapásból 1500 expoval több tapasztalatod van róla mint itt sokaknak ;)

    A morie hibára majd tesztek során kíváncsi leszek, mert azt hiszem 2 gombnyomásra nem lehet eltűntetni, mint pl a CA-t...

    Tényleg! Kitobi vs 24 MP szenzor problematika. Jó, hogy megemlíted a kitobit!
    Ez a 18-105-öt jelenti?
    Mikor megjelent a D3200 sokan lehúzták, mert ott is 24MP-es szenzor van már beépítve (mondjuk lehet az más gyártóé szemben a D7100-al , de ez lényegtelen) és többek szerint a kitobi nem szolgálja ki. Itt moire hibákta is felemlegették, A D7100-ból ráadásul kivették az ilyen szűrőt...
    Engem a kitobis képek érdekelnek nagyon, mert szeretem használni és a képminősége nekem megfelelő 12MP-es szenzoron.

    Esetleg a nikon saját capture/view nx progiaival nézted? Nem hallottam volna új verziókról. Valamilyen frissítést csak adtak ki, mert az elég vicces lenne, ha itt egy új váz, de a nikon saját sw-e sem ismerné még fel.
    Lehet az LR, PS, CR hamarabb lépni fog? ;)

    Az 1.3x corp mód használata esetén változik valami (pl dof) a normál 24MP-es alap beállításhoz képest? Vagy csak egy kapcsolható corp mód, semmi több (mintha egy 24 MP-es képet manuálisan, sz.gépen megvágna valaki)?

Aktív témák