Hirdetés

Aktív témák

  • eastsider

    nagyúr

    válasz m3ss #45896 üzenetére

    mondjuk, ha filmscannert választanám, az 1 év alatt kb vissza is jönne, plusz jobb lenne a képek minősége is (mondjuk vicces, hogy saját filmes slr-em sincs, csak egy kölcsön nikon :D nademind1..)

    pont ilyen b+w-je van? ráírok majd. kíváncsi vagyok... végülis ennyit tényleg megér, drága és kész.. sajna ez van.. de már tök régóta szeretnék.. utána meg már csak egy normális állvány kéne. de az ugye nem ennyi.. arra úgy se lenne 1 darabig pénzem... addig jó a hama

    nehéz kérdés a nagylátó... mondjuk én elégedett vagyok a 12-24-el, de akkor nem ilyen áron ment, mint most ugye... új sigma árban volt. az úgy számomra eléggé adta, hogy ez a nyerő :)

    van nálam egy kölcsön D3k... hát tényleg vicces játék érzésem van a D90 után :D

    mondjuk wide open szerintem nem sokat fogod használni ezeket az obikat. nincs sok értelme.... én is kb 2x használtam f/4-en az enyémet :D

    nemrég tudatosult bennem, hogy az 50/1.8Gm 0.7fével alulexponálja a képeket... hogy ez mitől lehet.. a D3k-n jó.... :F

Aktív témák