Hirdetés

Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz L4mie #34820 üzenetére

    Én a japánoknál főként Nikont láttam, de itt Budapesten is. Valóban tény, hogy a milc teret hódít. Az olympus úgy van most az om-d-vel, mint az apple az új ájfónnal, nem tud eleget gyártani, nincs az a mennyiség, amit a piac ne szívna fel rögtön. Nálunk kb. egy hónapja még 4-5 hét volt a várakozási idő... Akksi meg azóta sincs, utángyártott még nem jelent meg, gyári meg nincs, mert ami elkészül, az megy a gépekbe. Állítólag európai szinten pár darabos szállítmányok érkeznek pótakksiból...

    Azt én is olvastam valahol, hogy távol-keleten a milc-ek egyre nagyobb teret hódítanak, de alulról-felülről egyaránt harapnak, vagyis a dslr-től éppúgy szívnak el felhasználót, mint a kompakttól.

    Ehhez képest furcsa, hogy a Nikon miért hagyja ezt a piacot, mert amit kihoztak ide, az egy vicc. Persze ugyanez igaz a Canonra és a Pentaxra is.

    Szerk.: Kleroo, ezt megértem. Az ember azt várná, hogy az EU "fővárosa" egy csilivili ékszerdoboz, ehhez képest bizonyos helyeken (még a városközpont környékén is) olyan, mintha Afrika lepukkant városaiban lennél... Én nem szerettem Brüsszelt, kifejezetten élhetetlen városnak tartom. Nem is mentem ki dolgozni, amikor lett volna lehetőségem rá...

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Aktív témák