Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Gabesz-

    senior tag

    válasz HSM #15394 üzenetére

    Hát igen, valóban tisztább egyszer jól megcsinálni valamit, mint utólag feljavítgatni. Bár a városos példára kitérve, szerintem az nf200 vezérlő épp hogy +16sáv út a már meglévő 16 mellé, ahol párhuzamosan mehet a forgalom a már meglévővel együtt. Hisz a proci párhuzamosan tud foglalkozmi a beépített és az alaplapi vezérlővel is.
    Azt hiszem a megoldás hatásosságát majd tesztekből fogjuk megtudni.

    Az igazság az, hogy számomra ez csak elméleti kérdés, mivel nem tervezek 1 vga kártyánál többet a gépembe és ezzel a többség is így van szerintem.

    Ezt a TURBO-s dolgot nem tudom, nézegettem pár tesztet és remélhetőleg azonos sebességen nézegették a procikat, most amit így utoljára nézegettem ott mind 2 proci 21x133 sebességen ment pl. Ez itt elég jól szemléltet:
    [link] (A 920 szó se róla erősebb, főleg Ht on-al)

    Az nv-vel kinek milyen tapasztalat van, ano nf7-s lapom jó pár évig szolgált, vele nem volt gond, sőt mondhatni legendás lappá vált nv nforce chippel, de az már régen volt :)

    Az i5 egy olcsóbb belépő szint, igény szerint később fejleszthető (860-870), teljesítménye viszont bőven elég szinte mindenhez.

Új hozzászólás Aktív témák