Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Pferi #47356 üzenetére

    Na megirigyeltelek, én is nekiestem. Ugye a windóz 8 gigát használ, de közbe az AIDA64 kiírja hogy ott van a 8+8 Giga (kettő db Crucial) A kép régebbi, mert kivettem a Hynix-et hátha: [link] Ugyanez volt csak Hynix nélkül

    Első körben kivettem és visszaraktam a procit. Lepucoltam sebbenzinnel az alját.

    Ugyanaz.

    Memória slot + stick pucolás, nem hozott eredményt

    Akkor elkezdtem játszani a memóriákkal, mivel 3 db memóm van (két Crucial és 1 Hynix de megegyezenek teljesítményben)

    Nekem nagyon úgy tűnik hogy az egyik Crucial-om hibás, mert az egyik Crucial + Hynix kombó megy, [link] de amikor be akartam rakni harmadiknak a másik Crucialt, elindult, de a Windows lefagyott, CMOS Clear segített (sajnos régimódi módszerrel, elemkivétellel +1 óra várakozás, ehhez ki kellett operálnom a brutális videókártyát is)

    Mindegy jelenleg van most 8 giga Crucial + 8 Giga Hynix, tesztelem jövő héten mennyire stabil így, nem-e tűnik-e el megint, végülis 16 giga dual channel-lel ki tudok egyezni, majd veszek bele kispénzért még 8 gigát. Az elvileg hibás 8 gigás Crucial-t meg majd tesztelje akinek két anyja van, eleget szivatott :D

    Ugyanakkor az elvileg hibás 8 gb Crucial nem biztos hogy bibis, csak valami furcsa összeférhetetlenség, nem tudom, odaadom annak aki akarja, tesztelje :))

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák