Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    Gyerekek LOL! Mondom ma még utoljára ránézek erre a szarra, hátha... belövöm az 1600MHz-et a BIOS-ban megint, annyit csináltam még, hogy Auto-ra tettem a QPI-t, tehát nem adtam meg neki a 36-os szorzót, hanem Auto-ra tettem, meg két dolgot kikapcsoltam a CPU Confisban, indítom a LinX-et és stabil! :F Ki érti ezt... 36-os szorzóra teszi az 100% a QPI-t, hiszen a másik kettő magasabb értéken el se indul azt mondtátok (nem néztem, minek?)
    CPU Configsban meg azt tettem Disabled-re, amit P35/45-nél eddig is arra kellett tenni, illetve nem kellett tenni, hanem alapból Disabled-en volt, itt meg Enabled-en volt eddig. Most áttettem. Az egyik az volt, hogyha elérne egy kritikus hőmérsékletet a CPU akkor vegye vissza a feszt, órajelet (nem EIST, C1E, ez hőmérsékletnél avatkozik be)
    A másik meg valami Enhanced Disable Bit.... ez P45-nél tudom, hogy alapból Disabled-en volt, itt Enabled-en. Ezt most kilőttem. :K
    Bár szerintem nem ez volt a baja, mert 1 hónapig is ment szóval nem értem...
    Még valamit csináltam. Az egyik ventim csapágyas lett 1 hete (mióta szarakodik) de lusta voltam cserélni. Most cseréltem ki fél órája. Lehetséges az, hogy egy beteg venti miatt csinálta ezt? :F
    Most fut a 10. kör LinX, ennek jelenleg kutya baja, eddig 6-21 másodperc között fagyott, már 14. percnél tart.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák