Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86883328

    törölt tag

    Egy napi használat után a következőt tudom írni a QSP Penguinról. A zárással semmi gond a nyitás viszont érdekes. Mindig más erő kell ahhoz, hogy gyorsan kipattanjon a penge. Van úgy, hogy 10-ből egyszer vagy kétszer nem sikerül nyitni mert kevés erővel próbálom, ha viszont mindig erővel nyitom akkor többször is csak lassan nyílik és nem gyorsan kipattan. Ilyen volt akkor is mielőtt a teflon alátétet kidobtam belőle. A technika is megvan amivel legkönnyebben nyílik. Hüvelykujj külső, a többi ujjtól távolabb eső oldalával lehet szebben nyitni. Legalábbis az én kezemmel. Sőt ha kb. 90 fokkal elfordítom az ujjam a kés hátának irányába akkor még jobb. Jött ma egy csomag Vivantisról és egy Alzáról. Elmondhatom, hogy a sheepfoot formánál nincs tökéletesebb a doboz nyitására. Beváltak a számításaim. Jól hordható még abban a nadrágban is aminek a zsebéből többször kiesik valami az autóban. A markolat mérete pont jó. Se nagyobb se kisebb ne legyen. A shredded carbon markolatot csak a külcsíny miatt választottam, de még egyszer sem éreztem csúszósnak. A Civivi Bo-val pont a csúszósság volt a bajom. Meg kicsi is volt. Ez a változat 15000Ft volt a Bladeshpban. Én bátram ajánlom. Eddig ez a legolcsóbb késem de ezért a pénzért megfelelő a minősége. Nyilván nem úgy nyílik mint a Para 3 de az most majdnem ötször ennyibe kerül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák