Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szevam

    aktív tag

    LOGOUT blog

    válasz Barret001 #7098 üzenetére

    A napraforgó történetét ismertem. Hasonló a borsóé is, amit vetőmagnak szánnak. :K

    A gyümölcs-zöldségekkel nem vagyok tisztában, hogy pontosan mit művelne velük.

    #7099Rive: 10.-es (11.-es?) szerveskémia könyvemre emlékszem, hogy benne volt a metanolnál a banán. Azzal kenik és mire külföldről megérkezik, már be is érett. Sajnálom, hogy ilyen, pedig szeretem. :(
    Hú, olyan málnatöveket kaptam a szomszédtól, hogy hihetetlen. Nagy szemű (hosszúkás), húsos, ízes és édes (nem lédús). Még fehéren is édes. Azt, ha leszedtük éretten, bírta még 3-4 napig is. Nagyobb mennyiségű fogyasztása esetén bepirult az arcom is (azaz normális tápértéke van és vitamindús szerintem). Amit pedig a boltban vettünk (akár tő akár gyümölcs), az inkább savanyú, lédús és néha ízes néha nem.

    [ Szerkesztve ]

    Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Új hozzászólás Aktív témák