Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz bambano #8041 üzenetére

    Természetesen nem erről van szó.

    A beázó tető tényleg igaz, nagyon sok helyen cégen belül, ez inkább zavaró mint veszélyes. Az elektromos berendezések köré hulló víz pedig olyan helyen van, ahol embert nem veszélyeztet, ettől függetlenül elfogadhatatlan, és semmilyen körülmények között nem felel meg az előírásoknak. Azonban fiatalként úgy mentem kérvényezni a felmondásom, hogy benne volt minden tiszteletem, de első körben nem olyan választ kaptam, amire számítottam, (természetesen itt nem arra gondolok, hogy nyissák is előttem a kaput), hanem elhordtak mindennek, amit úgy érzem nem érdemeltem meg, még ha ez üzlet is, nem barátság. A végletekig hazug állítások sora pedig megalapozta bennem, az ilyesfajta elgondolást, hogy ha nem szépen, akkor csúnyán vállunk el egymástól, azonban mivel szerződés köt, illetve a lelkiismeretem, -ami nekem van, nekik nincs-, továbbra is kicsit saját ügynek tartom, hogy őket se hagyjam a legnagyobb bajban, az esetleges kialakuló emberhiányban, amiről szintén tudom, hogy ember felvétel nélkül is megoldható lenne, de ettől függetlenül, ha ez a kérésük, akkor szeretnék segíteni, eleget téve nekik.

    Ismerősöm, pedig 3 hónapig minden gond nélkül meggondolhatja magát, próbaidő alatt

    Kérdés tehát, akkor megfelelő indokok lennének a fentebb említett sorok?

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák