Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Laptop most van ötödik szervizelésen, ismét alaplap csere vagy [kép] lesz.
    Ha a képen látható lesz és kp.-t kérem vissza (nagykerekkel lebeszéltem, megoldják -INGRAM ÉS DEMAND- a bolt hiába szűnt meg) nos a számla megvan, bolttal (tulajával) veszik fel a kapcsolatot és intézik a kp. vissza igénylést ahogy kivettem a nagyker leveléből. Számlán nem az én nevem, címem van (cég neve szerepel rajta). Az nem okoz problémát? Jogosult vagyok a kp.-ra?

    Nagyker ezt írta nekem:
    "Amennyiben kap egy Kártalanítási Engedélyt azt továbbítja nekünk és mi továbbítjuk az importőrnek.

    azt kell önnek eldönteni hogy egy másik típusú gépet szeretne vagy pénz visszafizetést.

    1. Ha másik gépet szeretne kapni azt mi házon belül meg tudjuk oldani .

    2. Ha pénz visszafizetést szeretne az már komplikáltabb ugyanis mi nem állunk üzleti kapcsolatban egymással közvetlenül.
    tehát fel kell vennünk a kapcsolatot azzal a céggel aki eladta önnek a gépet és egyeztetünk a közvetítésről."

    Másik válasz a nagykertől:

    "1. A gépcsere bármi lehet értékegyeztetéssel +/- 5000 ft nagyobb értéknél különbözetet számlázzuk kisebb értékűnél megegyezünk a megoldásban

    2. Mi mint Nagykereskedés az INGRAM Micro Magyarországtól mint hivatalos importőr vásároltunk és mint ahogyan nálunk sem így náluk sem vásárolhat akárki,
    a computrans nálunk vásárolt mint kiskereskedő, a jóváírás csak rajta keresztül lehetséges hiszen ő állította ki a számlát.

    3. A computrans tulajdonosa nem szünt meg csak a boltot csukta be, tehát megoldható.( de itt csak közvetítők vagyunk )"

    Pénz vissza (713k) járható út, vagy a levásárlás csak? Hozzáértők véleményét előre köszönöm! :R

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄LG V30+ ThinQ Blue►SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák