Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz rsf #6219 üzenetére

    új gépről van szó, nem állítottam semmit, nem is tudtam, mivel ha bene volt az ssd pár másodperc után kifagyott a bios ( : aztán nekiálltam hibát keresni, ramokat kivettem, néztem egyesével, nem segített, utána jött az ssd, kivettem-visszaraktam, nem segjtett, de vagy 3x is eljátszottam nehogy kontakt hiba legyen, nem segített, ssd nélkül indítottam a gépet és jéééééééé már nem fagyott, ekkor már tudtam klattyingatni a biosban, kapott egy defaultot is, az sem segített - nyilván defaulton volt ha a gyárból jött, de ha esetleg valaki már babrált vele biztos ami biztos alapon megcsináltam, de újnak nézett ki -
    aztán az f42c talán ami eggyel volt újabb fenn levőnél, és utána már semmi gond nem volt ssd-vel
    és az f42c-re valaki itt mondta, ne telepítsük, mert leáll a w10 telepítés vele, ezt már sokkal későbbb láttam..nálam nem állt le ( :
    anno pár raklap gépet szervizeltem és összeraktam, mondjuk úgy, qrvasok' furcsát láttam ( : igazából meg sem lepődtem h valamibe belefutok, azon lepődtem volna meg ha nem ((( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák