Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lela

    aktív tag

    válasz Tulku #51971 üzenetére

    Igen egyetértek hogy a meghallgatást semmi sem helyettesíti. De ha veszel egy sennheisert vagy bowers & wilkinst vagy boset ezek darabonként 100 feletti vagy a körüli termékek. Sajnos az életben egyszer vesz egy ilyet a magamfajta, ezért jó lenne tudni melyik lenne az igazi az igényeimnek. És a meghallgatás is csak akkor ér valamit, ha a kiválasztottakat egymás mellé téve, megtapogatva, "megszagolva" tudnék pontosan dönteni.
    Egyébként ha pusztán a külsőre az összeszerelésre alapoznék akkor egyértelmű egy momentum vagy P5/7 lenne, de persze az ember a hangjáért veszi, de ebben az árkategóriában már nem csak a hang számít. Nem szeretem a recsegős műanyagból összerakott bóvli hatású cuccokat.
    Majd ha Debrecenbe járok bemegyek a fejhallgató plázába és megtapizom a momentumot...
    A legdrágább fejes amit volt lehetőségem birtokolni az egy JBL E50 BT volt hát elég ratyi a hangja, nem beszélve a külsőről. Nem tudom az itt ajánlott nem egészen 20eft-os Veho P8 mennyire lehet jó/jobb.
    A másik szűk keresztmetszet egy csúcs mobilba épített DAC/erősítő páros. Hiába vennék 100eftért egy komoly fülest ha a teló nem tudja kellőképpen meghajtani... Felhallgató erősítő vásárlását pedig nem tervezem.
    Bár az iphonokhoz is elég komoly füleseket lehet venni az Istyle boltokban...(persze a marketing az sok mindnet elad, még ha nincs is létjogosultsága)...
    Egyébként pont ezért is gondolkodtam BT fülesben mert azzal kizárom a telefont mint szűk keresztmetszetet, de sajnos behozom a BT-t mint szegényes jelátviteli protokollt.

Új hozzászólás Aktív témák