Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandib0y

    csendes tag

    válasz #71562240 #43285 üzenetére

    Beats-ről már letettem, borzasztó drágák.
    A Creative Aurvana Live-ot eddig még sehol nem láttam kirakva.

    Zárt supra-t szeretnék, amit az utcán telefonhoz, munkahelyen pedig számítógéphez szeretnék használni. Meghallgatóztam az általad említett Sony MDR-10-est, nem rossz, de annyira mély túlsúlyos, hogy a magasak teljesen elvesznek. Ha egy kicsit több magas és közép lenne benne, már venném is megfele 20 körül, mert kinézetre is tetszett, de így nem leszünk barátok. Telefonnal még csak-csak, de a munkahelyi forrásom mélyorientált, azzal összepárosítva már nagyon csúnya hangja volt.. :(

    Hallgattam Maxell Retro DJ-t és Retro DJ II-t is, annyi pénzért határozottan nem rosszak, de utcára nem venném fel. Jól hallottam, hogy a RetroDJ 2-nek szebb a hangja? Az 1 percek alatt elkezdett ráizzadni a fülemre, és kényelmetlen is volt, hiába a "jó" hangzás.

    Más supra javaslat esetleg? Lehet erősebb mély az átlagnál, sőt az lenne a jobb, de ha ennyire a többi tartomány rovására megy, az már nem jön be annyira.

    Egyébként lehet egy buta kérdésem? Milyen az a V hangzás? Mindenki emlegeti, és tudatlannak érzem magam. :B (tipp: sok magas, valamivel kevesebb közép, és kevés mély? )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák