Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz Kicsidoki #32 üzenetére

    Samsung 1100DF Nem ajánlom, nem rossz moncsi, de a lyukmaszk miatt, 1280*960-felett nem hiszem, hogy éles képet tudna produkálni.

    Philips 202P40 ha jól tudom 70-es szám a végén csak azt jelenti, hogy újabb kiadás, tehát elvileg egy javított változat, lehet új burkolattal, de semmi lényeges változást nem tartalmaz. Legalábis eddig így volt, de ennek majd utánanézek.
    109P40-en volt, igazából nagyon lutris szerintem. A Philipsnél legalább akkora a szórás képminőségben mint az LG-nél szóval csak akkor vennék ilyet, ah elötte alaposan ki tudom próbálni.

    IIYAMA Vision Master Pro 514 Profi moncsi, de használtan nem nagyon van, újonnan pedig vagy nincs, vagy irreálisan drága.

    Ha van hely az asztalodon, (és nem zavarnak a CRT-k) akkor én a helyedben vennék 2db 21''-os használt moncsit. 60-70k ból megúszod, és profi munkára nincs jobb 2 moncsinál. 21''-os CRT-nél is max 1600*1200-ban gondolkodnék felette szeritnem nincs az az elérhető moncsi ami jó képet ad. Mondjuk a SONY F520 [link] vagy a FW900-as [link] tudhat ennél többet, de még használtan nem láttam, újonnan meg szintém megfizethetetlen vagy nincs.

    Vagy még az is jó lehet, hogy veszel egy 17''-os olcsóbb TFT-t 60k környékén, meg egy használt 21''-os CRT-t, és akkor 100k alatt megúszod. CRT-n mehet teljes képernyőn a szerkesztés, a TFT-n meg kint vannak az eszköztárak, meg az egyéb ablakok.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák