Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsidoki

    csendes tag

    Üdvözletem, Kedves Loha és Kedves Hozzáértők! :DD

    Tudom, hogy lerágott csont, de sajnos nincs időm végigolvasni a meglévő CRT topicokat, no meg nem is nagyon találtam meg őket. :O

    KÉRDÉSEM:
    Monitort szeretnék venni, elsősorban PhotoShophoz, nagy felbontású fényképek feldolgozásához (3500x2300), a lehető legnagyobb felbontásban (ami még élvezhető frekvencián működik). A TFT-k nekem kiestek:
    - túl nagy felületen tudják csak megjeleniteni a nagyobb felbontásokat,
    - ilyen alig kapható, ami igen, az méregdrága, és nem akarom megérteni, hogy egy 1920x1200-höz miért kellene egy 24 colos monstre monitor előtt ülnöm?

    Maradt a CRT. Fényerő, kontraszt, felbontás, szinhűség és frissitési frekvenciában is jobbak még (nagy felbontásokról beszélek, 1920-2048 körüliről).

    DE MELYIK CRT-T?
    Amik eddig felmerültek:
    - Samsung 1100DF (Samsung párti lennék egyébként), de ennél komolyabbnak tűnik a
    - Philips 202P40 (és a 202P70, de nem igazán értem, hogy mi a különbség közöttük, a 40-es tűnik profibbnak),
    - és az IIYAMA Vision Master Pro 514 (ennek megsaccolni sem tudom az árát, gondolom nem olcsó - valaki meg tudja mondani?).
    - és mi jöhetne még szóba ebben a kategóriában ??? (milliókat nem, de egy überkafa monitorért hajlandó lennék 100-130 nettót is adni, de ezeken kivül nem is találtam olyat, ami szóba jöhetne).

    Ti melyiket ajánlanátok???

    Előre is hálásan köszönöm a segitségeteket!!!

    Littledoc :)

    VOLVO for Life

Új hozzászólás Aktív témák