Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siriq

    őstag

    válasz Balala2007 #8180 üzenetére

    Pontos megerositest en sem kaptam cache ugyben. Mindenestre ha mukodik akkor is komoly bajok vannak. Az itteni kivesezem es irok mindenfele csodas dolgokat nekem nem megfelelo. Ezert is inkabb mashonnan szerzem az infot.

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Balala2007 #8180 üzenetére

    Szuper, akkor erre a rejtélyre is megvan a megoldás. Mondjuk így meg nem értem, hogy mi értelme tesztelni, amikor a szintetikus programok még nem is támogatják a procit. :W

    Azt tudom, hogy a Bulldozer L1D es L2-i write through-ak. Az AMD régóta ezt a megközelítést alkalmazza a procijainál.

    (#8178) Hakuoro: Mármint mit? A B0-t még a múlt év közepén hozták ki, így azokat az ES-eket ősszel simán szétküldték a gyártópartnereknek. A nyilván a B1 volt a tervezett modell, amiben már javították a felfedezett hibákat. Ezeket a lapkákat szerintem sokkal jobban őrzik. A B0 innentől már senkinek sem kell, így azért teszik rá a kezüket illetéktelenek. :D
    A domainhaber lehozott egy kiszivárgott listát, hogy a kereskedelmi verzió a B2 és a C0 lesz. Elvileg az előbbi az asztali, míg az utóbbi a szerverbe megy. Később minden C0 lesz, mert már jeleznek egy 8170P-s asztali chipet is, amin 4,2/4,6 GHz a tervezett órajel. Az gondolom ez a B2-nek nem menne.
    A legnagyobb kérdés a gyártókapacitás lesz, hiszen ugyanaz a gyártástechnológia, mint a Llanonál. Az egyértelmű, hogy az asztali Bulldozer lesz hátrányos helyzetben, mert a Llano azokat a piacokat fedi le, ahol nagy a kereslet ... noti, allinone, sff. Ezekre a területekre az AMD nem nevezi a Bulldozert, mert nincs benne IGP, és ez mára kizáró tényezővé vált az OEM gyártóknál.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák