Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz *Ropi* #6044 üzenetére

    De onnantól, hogy a súlyosabb desktop dolgaidat felszinkronizáltad a felhőbe, elég lenne csak Smart Preview alapon dolgozni mobilon. Ahogy most is hasonlóan megy, hiszen nem az eredeti RAW fájlokat szinkronizálja a mobilodra rá, szép is lenne mondjuk egy rottyig rakott 1 TB-os felhő tárhelyet elkezdene letöltögetni a telefonra/tabletre/laptopra, mert van 10 fotó amit szeretnél megszerkeszteni Instára.

    Az én elképzelésem inkább az, hogy a Lightroom Classic rendszerét felhőbe integrálni sokkal több meló lett volna, így hoztak egy újat a nulláról építve, már eleve felhőalapú működéshez tervezve, de ahhoz már nem volt elég kedv és akarat, hogy az új Lightroomot ugyanolyan szintre felhozzák, mint a klasszikust. Megálltak ennél a "majd a user úgyis rádob egy presetet, tologatja a görbéket, aztán exportál" szintnél, csak közben pont azok a haladó funkciók kerültek így ki belőle (meg sok apróság is), amik miatt egy Classic CC felhasználó esetleg megfontolná a váltást az újra.

    Nem tudom nekik miért jó két azonos célra szánt szoftvert párhuzamosan ellátni terméktámogatással és kétfelé osztani a fejlesztési kapacitásokat.

    [ Szerkesztve ]

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz *Ropi* #6044 üzenetére

    Ugyan, több éves katalógusom 50ezer képpel 500 mega. És tudna csak wifin szinkronizálni.

    De nem érdekel a mobil/tablet. Asztali és laptop közt miért nem lehet? Miért nekem kell napi szinten külső vinyóval és freefilesync-kel vacakolni a két gép között? Abszurd így 2020-hoz közelítve.

Új hozzászólás Aktív témák