Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brumi

    senior tag

    válasz Drizzt #21 üzenetére

    Szia!

    Én ezt a kalkulátort használom: [HR portal]

    Van 2009-es kalkulátora is ha az kellene.

    Nyunyu: minden olyan ígéret, ami nincs papírra leírva, az olyan mintha nem is lenne. Ezt már megtanultam, mert volt, hogy nekem is hatalmas bónusz volt beígérve, aztán a negyedét sem kaptam meg...
    Volt, hogy pár éve elmentem állásinterjúra, és már az elején mondtam, hogy bruttó x-et kérek. Végigmentem az egész procedúrán, majd egy szép napon felhívtak, hogy enyém az állás x*0,8-ért. Kérdeztem, hogy most akkor mi is van, mert nem ennyit kértem, és erre azt mondták, majd próbaidő után beszélgetünk erről, de nem lesz semmi leírva papírra. Mondtam, hogy köszi, de nem tréfáltam amikor elmondtam az igényemet, ez alatt nem érdekel a dolog. Erre baromira megsértődtek, a fejvadász még pár hétig zaklatott, hogy ugyan már fogadjam el az állást ennyiért, mert hát milyen jól mutat majd a CV-ben, hogy jónevű cégnél dolgoztam. Erre azt mondtam, hogy a boltban CV-re nem adnak kenyeret...
    Én már csak abban hiszek, ami le van írva. Épp tavaly írtam alá egy szerződést, melyben rögzítették a bérpályámat, és eddig mindent korrektül be is tartottak.
    Szóval ha nagyon kellesz a cégnek, akkor írják le szerződésbe a dolgokat, egyébként le kell őket szarni.

    http://www.flickr.com/photos/brumi/

Új hozzászólás Aktív témák