Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeGo89

    csendes tag

    Hi all emberek!Érdeklődni szeretnék ..mert nemtudok dönteni két laptop között..két különböző márka és különböző dolgokat tudnak...
    1.Toshiba A200-1S9 lenne..ami kb 180-190ezer...és dual proci 1,6Ghz,meg ati hd2600,1gigarammal..
    2.Pcx-nél sasoltam le MSI GX610X-047HU-t ami 190ezerbe kerül,,és a képen adnak hordtáskát meg izéket hozzá..namost egyrészt kérdezném h akkor tényleg az a noti szerepel-e ott..másrészt akkor mindent amit ott látok kapok-e hozzá...

    Azért ezen a kettön..mert azt halottam hogy a Toshiba megbizható..viszont ilyen értékben az MSI teljesítménye jóval jobb...
    A hátrány ami miatt félek az MSI-től az az amiket olvastam fórumokon h ha tönkremegy akkor hiába küldik szervizbe...nincsen alkatrész...és nemtudnak vele mitkezdeni..hiányos a készlet stb..ettől félek..
    SZal ha ezen kérdésben segitene valaki akkor nagyon hálás lennék..BIG ThX!!

  • LeGo89

    csendes tag

    Hi!Hát nem táskát akarok venni..nemazért irtam..csak mert a toshibának ha egyszer üzemeltetném..kéne még 1gbram meg akkor ugye a többi hozzávaló..és azt nemtudom h az msi-hez milyen windows kéne..mert a toshibához adnak vistát..ezen viszont van freedos..ami semmire se jó..és ugy tudom xp-tnem egyszerű rátelepiteni mivel ha biosban is állitgatok nembiztos h lehetőség is van rá...mivel ugye az xp nem ismeri fel a SATA-winyót..nah mind1...köszönöm a gyors választ...tehát akkor ezek szerint mostmár lehet bátran venni MSI-t...mert van normál szervíz..tényleg köszi a gyors választ!

Új hozzászólás Aktív témák