Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoeYi

    őstag

    válasz HoryThePooh #3337 üzenetére

    hi.

    Mondjuk nekem még nem volt subnotim, de mindig elolvadok, mikor látok egyet a saturnban :D

    Egyébként ahogy néztem jó fele tapogatózol. A sok párhuzamos tasknak mindenképp egy két magos gép ajánlott, illetve a minimum 2GB ram. Azon felül már csak a nagyobb fordulatszámú merevlemez gyorsíthat a taskváltáson, de annak egyidőben nagyobb is a fogyasztása (és a hangja is).

    Ami a 12 colos kijelző ellen szól, hogy a típus amit belinkeltél 1280*800 natív felbontáson dolgozik. Na nekem a 15 colos wideomnak ekkora a felbontása, és nekem már így is kicsik a betűk :). Persze ez csak egyéni vélemény, abban a másik topicban hurrogták le anno a fejem, hogy ők még az ennél nagyobbat szeretik jobban. (egyébként megy guye kisebb felbontáson is, csak a natívon a legszebb)

    Uccsó pont a grafikai teljesítmény. Ahogy néztem az Asusokban gef 8400 van. Ez egy alsó-középkategóriás videókari, egészen használható, de ebből fakadóan fogyaszt is. Próbálj keresni teszteket, hogy mennyit bír egy ilyennel szerelt gép, már ha fontos ez is. (ha jól emlékszek 2.5 óra fölött bírják a subnotik)

Új hozzászólás Aktív témák