Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moart

    csendes tag

    válasz dominik009 #6080 üzenetére

    Szia!
    Nincs semmilyem program a cd-n, kivéve a System controll Managert, de az ilyet nem tud. Már itt gyanus volt nekem az MSI, hogy nem adtak vele semmilyen extra szoftvert, és nem kapunk magyar kézikönyvet sem! Más notikhoz egy csomó egyéb progit kapunk, amit persze nem fontos használnunk, de látszik adnak a felhasználókra van hozzá egy kis support. Nagyom ciki a venti zörgése( 2 hónap használat után), éjszakára már lehet bekapcsolva hagyni, mert egy szobában alszom vele. A lefagyások teljesen véletlenszerűek. Ma pl. egy frissítés után nem bírt újraindulni, de ezzel még együtt lehetne élni, mert ilyenkor itt vagyok előtte és kikapcsolom. A legrosszabb az ha bekapcsolva hagyom a letöltések miatt, majd pár óra múlva hazatérve lefagyva találom a gépet (ilyenkor csak a monitor kipcsolás után fagy le egy kis idő múlva ezt már megfigyeltem). Na ez már méreg! A videokari drivert a hétvégén is frissítettem, de a jelenség még mindig ugyanaz. Egy pár hete nem fagy egy véletlen egérmozdulatra, ezt régebben hetente egyszer-kétszer megtette. Lehet ez driverfüggő. Én csak netezek, fájlokat töltök le esetlegesen, játszani egyáltalán nem játszom vele. Nekem még nem volt olyan gépen ami ilyen instabil lett volna. Minden gépem napokig, kikapcsolásig működött, még az oprendszert is csak vinyó bővítéskor telepítettem újra, pedig minden nap mentek. A munkahelyemen a számítógépem a 3 év alatt egyszer fagyott le, a ram bővítéskor hibás volt a ram. Ezért vagyok kikelve ezen gép miatt, hogy 2007-2008-ban miér nem tud stabilan napokig, csendesen, hibamentesen működni a noti. Bocs ha hosszú volt.

Új hozzászólás Aktív témák