Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergeli

    tag

    válasz #61275904 #25 üzenetére

    Bocs, hogy csak most válaszolok, de imho a tapasztalataim:

    - lehet hogy ''buta'' kérdés: a kijelzőt kisebb felbontásban nézted? ha igen, úgy milyen? az 1680 x 1050 - nél nem túl picik a betűk?
    >> nem néztem kissebb felbontással, számomra a betűk nem picik. Fentebb asszem írták, hogy a feliratokat/ikonokat át tudod állítani

    - hol vetted?
    notebook.hu, 10-es skálán 7-8 pontot adnék a boltnak, voltak dolgok amik nem tetszettek

    - a billentyűzet kényelmes? (van összehasonlítási alapod más notikkal?)
    Egy compaq-on dolgoztam előtte, annál sokkal jobb. De mint írtam az előző hszben is, a bill nem egy sikerdarab rajta, ha sokat gépelek akkor rányomom az USB-s billt, oszt hajrá.
    Ami a rendszeres használat során jött elő (meg a melegebb időben rövid ujjú ingben melózom), hogy az elem/wlan/alvás kijelző led bizgerálja az alkarom. Valamivel le fogom ragasztani, mert elég kellemetlen. Ezt tervezési - ergonómiai hibának tartom

    - wlant próbáltad? jó a ''vétel''?
    igen, otthon rendszeresen használom. Az utca túloldaláról (2 tégla házfal, 2 tégla kerítés, diófa) is van használható jel, igaz, a routerem elég combos jelet nyom ki magából

    - neked 512 RAM van benne?
    Akartam 1 gigát, de le van ragasztva a bővítő hely fedele a gari matricával, amit csak a nagyker bonthat meg. Ez volt az egyik gondom, hogy telefonon megrendeltem a bővítést, oda mentem, és akkor csodálkoztak rá, hogy le van ragasztva, kvázi ők nem tudják bővíteni. Mondták, hogy beküldik a nagykerbe bővítésre, de utaztam el, kellett a gép.

    - nem tudod, hogy mennyibe kerül plusz RAMot beletenni (nekem 1 GB kellene)
    valami 15 pénz környéke, nem olyan húzós
    Egyébként remekül muzsikál a fél gigával is, pedig főként ps-t nyomok rajta

    - a kezelő gombok elhelyezkedése milyen? (kézre áll)
    szokás kérdése. Bár a bill elrendezése sokkal jobb, mint egy átlag notinál, persze vannak kompromisszumok. Fentebb már említettem a külső bill használatát.

    - a balszálsú gomb ''fn'' gomb vagy CTRL ?
    bal alul fn van, mellette (jobbra) ctrl.

    - a hangerő gomb hol található? ''mute'' gomb is van rajta?
    fn-el asszem f5 a minusz, f6 a plusz, f7 a mute

    - hangszóró hogy szól?
    Erre nem tudok mit mondani. 1 részről nem hallgatom a belszó speakert (füles, vagy hifire kötve) másrészről meg eléggé audiofil beállítottságú vagyok. Amit egy átlag hangkártya képes kinyomni magából (ne adj isten mp3) az nekem nem zenei élmény
    Egyébként szól :) A windows redszerhangoknak megfelel :)

    - nem furcsa a jobb oldali ''numpad''-ot használni ? (hogy olyan közel van)
    még mindíg jobb mint egy átlag noti bill. szokás kérdése

    - melegedés: mennyire melegedik hosszabb használat esetén? (nálam menne órabárbe, úgy hogy napközben készenlétre lenne téve)
    töltöje meleg tud lenni, meg a jobb csukló alatti rész. szerintem nem vészes

    - ''lábai'' ha kiveszed az aksi akkor nem billeg? tehát a lábak nem az aksin vannak
    nem az aksin nincs láb. Az aksi hátul középen van, a négy láb pedig a sarkokon

    - készenlétbe kapcsolásokat hogy bírja? (ha használsz ilyet)
    nem szoktam huzamosabb ideig készenlétbe rakni, max 10-20 percre.

    Remélem kielégítő voltam :)

    Keresek régi processzorokat

Új hozzászólás Aktív témák