Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz #00809728 #1029 üzenetére

    nem ilyen szándékkal írtam, csak ez a topic pont abból a célból jött létre,
    hogy senki ne járjon úgy, mint te, ezért főleg számunkra elég elkeserítő látni,
    mennyien vásárolnak mindenféle körültekintés nélkül.
    értem én, hogy az asszony vette (bár először azt írtad, hogy te vásároltad),
    de ''nálunk'' az asszony egyszerűen nem vesz olyasmit, amihez nem ért!
    azt sem értem, hogy ha a kicserélt darab be sem kapcsol,
    akkor az miért nem derült ki a vásárlás helyén, legalább egy utat megspóroltál volna.
    nem vagyok fölényes, csak marhára nem szeretem, ha a normális hangvételú postomat
    valaki ilyen stílusban reagálja le [link]


    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • Mosómedve

    tag

    válasz #00809728 #1029 üzenetére

    Dodi barátom, szép kis lista, te valahol a Bermuda-háromszög környékén laksz, ugye? :DDD Jó, bocs, ez csúny vicc volt...visszavonom. Na, emberek, nyugodtság, békesség van...ne húzzátok fel egymást, Dodi, csak azért jött, hogy elmondja, hogy ilyen típust NE vegyünk, Bwoay pedig próbált tanácsokat adni...mindketten jó szándékkal írtak, csak bizonyos dolgokat félreértelmeztetek, máshogy reagáltatok le...szerintem hagyjuk a vérontást.
    Más. Ha tőlem kérdezik, hogy mi az a nagy b@szom cucc a kezemben (Iriver H320), énáltalában azt mondom, hogy ''Jukebox'', mert én sem szeretem az ''MP4'' kifejezést, erre megnézik, látják, hogy pont vmi bringás video megy rajta: ''Jé, ez MP4 lejátszó?''. Mondom: ''Úgy is mondhatnánk, de ez annál kicsit több.'' ''De miért ilyen nagy?''-''Mer' húszgigás''...próbálom a beszélgetést rövidrezárni...
    Nyílván nem kezdem el magyarázni nekik, hogy millió formátumot le tud játszani, meg USB Host, meg Line-In, rádió, ditafon felvétel, stb....Egyszerűen a köznyelvben rögződött az ''MP4'' kifejezés, és mi már ez ellen semmit nem tehetünk. Egy fecske nem fog nyarat csinálni, én is kijavítom a szűk közelemben lévő baráti társaságomba a fogalomzavart, de nem fogom minden jöttmentnek elkezdeni magyarázni, hogy egyik sem tudja lejtszani az MPEG Layer 4-et, stb.

    Szóval szerintem ezért főleg nem kell leoltani senkit, mert a nagyközönség számára ez ''MP4'' marad, ha cigánygyerekek potyognak is az égből...Ennyi! Béke! :C

  • Loretto

    veterán

    válasz #00809728 #1029 üzenetére

    Azt hittem már nem kell ide vissza néznem...

    Mindketten nyugi, személyeskedést is beleértve!

    Soirée...

Új hozzászólás Aktív témák