Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz renato #9117 üzenetére

    köszönöm a kedvességed hogy újra leírtad :)
    kijelző: szerintem semmi gond a kijelzővel, nagyon szép élénk színei vannak. vagy az a baj, hogy nem amoled? őszintén, ki nem ejti le? ezt legalább látod napfényben is.
    hangzás: ha megkapja a 3gs "hang részét", akkor műszaki szempontból szinte tökéletes lesz. minimális torzítás és zaj, hibátlan átviltel. ebből a szempontból már eddig sem volt rossz, de most még tovább javították, tehát itt a fejlődés amit keresel.
    gombok: ha akarsz, veszel hozzá remote-ot 5$-ért. mert ugye ehhez lehet mindenféle kiegészítőt is kapni.
    tegra: minek? hogy ráírhassák ők is a dobozra? a mostani erősebb processzor bőven elég minden feladatra. még hd videót is le lehet vele játszatni... akkor meg miről beszélünk?
    rádió tényleg lehetne benne, de ezt talán írtam is. meg nekem a nike+ hiányzik még.

    örülök hogy pl a zune kapott egy szép felületet, de ez 1-2 hónap használat után már nem lesz túl érdekes. a touch viszont a folyamatos szoftveráradatnak köszönhetően mindig képes lesz újat adni a tulajdonosoknak. és ez a nem mindegy. nagyon nagy ütőkártya ez az apple-nél.

    a microsofttól nem lehet vevőket elcsábítani, mert nincsenek :). 1%-os piaci részesedésük van. az apple-nek meg 73%...

Új hozzászólás Aktív témák