Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz movax #62820 üzenetére

    No pont ez a problémám, látod? A beépítettel ugyanezt csinálja! Jobb egérgomb a Firefoxon, aztán "Képernyőkép készítése", majd a kijelölés után "Letöltés" gomb. Ezután felül, a "Letöltések" ikonnál a nyíl kékre vált (ugye letölt), majd megjelenik mellette egy kicsi, sárga pötty (nem zöld) és ha rákattolok, ezt írja ki: "Sikertelen - blob erőforrás". EZÉRT kezdtem el kipróbálni a képernyőlopó alkalmazásokat. Sajnos eddig 5-öt használtam, próbáltam, mindnél ugyanez az eredmény. A vicces, hogy ez azóta van, mióta új gépem van, kb. 10 éve használok ilyen kiegészítőket, sosem volt velük bajom, szeretem őket.

    Fire/SOUL/CD: Szerintem ezért tudod, hogy mire gondoltam... Hiszen éppen arra válaszoltál. Képernyőlopó (Screen capture), szerintem érthető. Kiegészítő pedig... Hááát, ez a "Firefox topik", aminek vannak ugyebár kiegészítői. Képernyőlopó kiegészítők

    Ha csak szarkazmus volt részedről, akkor bocsi.

    Egyébként természetesen az általad vázolt megoldás az működik, csak nem feltétlenül Win10 alatt szeretném emgoldani, hanem a böngésző egyik kiegészítője segítségével.

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák