Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Kékes525 #51641 üzenetére

    "Ha 4 GB vagy több van a gépedben érdemes feltenni, hogy kihasználja a Firefox a memóriát."
    Én viszont azon a véleményen vagyok, hogy, ha egy böngészőnek kevés a 4G memória, akkor dögöljön meg.
    Többször előfordult már, hogy valami rosszul megírt flash, vagy javascript, a Firefoxban elzabálta a 4Giga memóriát. A másik 4-el teljesen jól ment a gép, csak a FF-t kellett lelőni.
    De, amióta multiprocess van, azóta ez sem ment meg a rendszerösszeomlástól.
    Mert korábban, más böngészőben, pl. Chrome (32 bites), vagy Opera, ami laponként külön porcessként működik már nagyon régóta, ott laponként 4Giga a korlát. Nemegyszer történt már meg emiatt, hogy a rendelkezésre álló 8Giga rendszermemóriát felzabálta, és alig bírtam megszabadulni tőle, mert a taskmanager előhozása is szinte megoldhatatlan feladat volt a gép számára.

    Szóval, szerintem emiatt inkább jobb a 32 bites böngésző. Képszerkesztő, Videóvágó szoftvernél persze kell a 64 bit, mert ott jól jön, ha 16-32giga memóriával lehet ezeket a feladatokat megoldani.
    De nehogymár a <body></body> közé írt szöveg kiírásához ne legyen elég 4giga, és a 32 bit!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák