Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz DS39 #27751 üzenetére

    Jonak mondod, felette vagyok mar joval az 5.x-nek :D DOS + Windows 3.0 volt az elso es a W7 lesz a utolso mert itt mar befejeztem, mert meguntam az MS huzasait, a W8 meg betette a kaput vegleg, az irodai alkalmazasairol mar nem is beszelek, mert nem ertem hogy miert kell tobb mint 1 Gb egy iradai cuccnak. Ugyan ez a helyzet a bongeszoivel is, sosem hasznaltam mert mindig a konkurencia jobb volt mint az IE sot meg a Maxton-al sem volt az igazi. Az FF-et is rogton elkezdtem hasznalni ha jol emlekszem 0.9x beta volt mert akkor meg az Opera bongeszo volt, levelezesre pedig mindig profi levelezot hasznaltam akarcsak ma, mert celszoftvert kell hasznalni, nem pedig a mindent egyben, mert azok hibrid fejlesztesek mindig valamelyik osszetevo mukodesenek a rovasara mennek. Akarcsak a virusirtok.
    Az IE-re sosem lesz adblock, mert nem engedik, kovetik a sajat fejukbe vett megoldasaikat, csak egy par, V C++ regen lehetet latni hogy meben fejlesztettek nemely jatekot mert nagyon lassu volt es eroforras igenyes, MS Java hat igen remek volt, .Net X igen bele kell drotozni az op.rendszerbe es kell egy fontos partner AMD CCC es maris hianyozni fog, mikozben a jatekok nem igenylik, a Libre sem, nameg a sok itt fel nem sorolt program.
    SilverLight? Mi lett vele, befejeztek a fejleszteset.
    Az pedig hogy egy oldalon a lejatszast az IE-hez kotik az az oldal szegyene.

    [ Szerkesztve ]

  • pethYeti

    addikt

    válasz DS39 #27751 üzenetére

    IE9-re is van adblock, igaz hogy csak listákat kezel, és nem lehet elemeket kijelölni, de mezei usernek ez is több mint elég.

Új hozzászólás Aktív témák