Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sam67

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sajnos nem vagyok jártas sem a programozásban sem a böngészők modolásában, ezért szeretnék Tőletek segítséget kérni.

    Szeretnék egy olyan [kiegészítőt] (Classic Theme Restorer) használni a jelenlegi Firefox verzió alatt, amelyet eredeti formájában az 56.0-ás verzióig támogatott a fejlesztő.
    Pontosabban fogalmazva bár a fejlesztéssel leállt, de lehetővé tették a kiegészítő Quantum alatti további működését Custom CSS segítségével.

    Azt szeretném megkérdezni, hogy a linken szereplő oldalon lévő .zip állományt hova kell bemásolni, illetve mit kell még be/átállítani/letölteni stb. ahhoz, hogy a szóban forgó kiegészítő működjön?

    További kérdés, mivel a jelenlegi Firefox verzió alapesetben nem támogatja a Classic Theme Restorer működését, így telepíteni sem lehet alá, ezért elég, ha egy 56-os Firefox telepítése után felrakom a CTR-t, bemásolom a Custom CSS állományt, majd lefrissítem a legújabb verzióra a böngészőt, vagy valamilyen más "trükk" segítségével tudom csak életre kelteni a szóban forgó kiegészítőt?

    A segítséget előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák