Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adlersson

    aktív tag

    Sziasztok!

    Visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam az enyémhez hasonló hibát, úgyhogy feldobom a kínom:

    Pár nappal ezelőttig a mostani 32-bites FF 55.0.3 kb. használhatatlanná vált, hiszen folyamatosan összeomlanak a tab-ek vagy az egész böngésző. Szeptemberig így egy durván 5 éves telepítést voltam kénytelen újrarakni, ezidáig gond nélkül működött mindegyik frissítés. A hiba jelentkezésekor először csak a plugin-eket töröltem (uBlock, NoScript), majd az egészet újratelepítettem (korábbi beállítások megtartásával), végül teljesen frissen telepítettem, de a hiba ugyanúgy megmaradt: a böngésző teljesen frissen, kiegészítők nélkül is instabil, bármelyik pillanatban bedőlhet az oldal tartalmától függetlenül (pl. most, ezen sorok írása közben is egyszer), de jellemzően Google Maps, YouTube, Vimeo stb. alatt produkálta mindezt. Feladatkezelőben eddig egyébként 1 darab, kb. 5-600MB-os firefox.exe futott, viszont egy ideje már három darab, 200MB-os exe fut.

    Illetve nem tudom, hogy kapcsolódik-e a problémámhoz, de a legfrissebb Shockwave Flash törlése után fennmaradt egy őskövület, Shockwave Flash 18.0 r0 kiegészítő is, amit csak tiltani tudok. Próbálkoztam az Adobe-s Shockwave unistallerrel is, de ugyanúgy ott figyel a kiegészítők közt. Lehet ettől instabil a böngésző? :F

    毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

Új hozzászólás Aktív témák