Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boscolahm

    csendes tag

    Sziasztok!

    Persze, hogy kenem még :)

    Eastwood al nyomom még a legalsó Európai ligában. Jó hogy Európai, tavaly szavaztuk be a Rio de Janeiro pályát :)
    Kétszeres bajnok csapat vagyunk.
    Amúgy tényleg alfája és omegája az egész játéknak, hogy minél gyorsabban öt csillagos szponzorokat szerezz, onnantól jóval könnyebb az egész.
    Két pilótám van, valami csaj, Jonsdottir meg egy fiatal pilóta csaj, (nem tom a nevét), akit másodpilótának szerződtettem, de rögtön az első évében világbajnok lett. Már senki sem akar velem szerződést hosszabbítani, mert mindenki kis csírának érzi a csapatot és feljebb akar lépni, így idén szezon végén felmegyünk az ázsiai ligába. Amúgy első évben adott volt a kasztnim, második évre 10 millióból építettem járgányt, idénre meg már csak 7 és fél milliót vertem el rá, de szerintem ez is elég lesz. (Bízom benne :) ).
    Amúgy ha jövőre felmegyek, ugye itt a szárnyak nem fejleszthetőek fix 150-es pontértékűek, a motorom meg kb. 300-as, viszont az meg ázsiai bajnokságban nem fejleszthető, hanem kapok egy fix 150 est helyette, szóval, mikor feljebb lépek akkor 150 es pontértékű szárnyakat fogok csak feljebb vinni? És a többi, pl.: a sebváltó magas értékei megmaradnak vagy minden visszaáll egy alap pontértékre, vagy hogy történik az osztály váltás az alkatrészek terén? Szóval érdemes brutálul sokat elkölteni és feljebb tolni az alkatrészek értékeit még év végén vagy inkább ne költekezzek, csak amennyit muszáj, ott meg majd kapok alapértékeket és inkább akkor adjak bele mindent?
    Most már 3. szintű tervező üzemem van és most készül el a 3. szintű gyáram is. Év közben lesz még 38 millám, amit el tudok majd költeni a gyár 4. szintre történő fejlesztésére. "Sajnos" még a tesztpályát fejlesztettem, ami a motort nyomja, vagyis spécibbeket tudok gyártani, de az ázsiai ligában pont az a fix :(
    Majd próbálom megváltoztatni szabállyal hátha bedobja...
    Amúgy minden évben, mikor gyártanád a fejlesztéseket, a komponenseket véletlenszerűen sorsolja? Minden évben más komponenseket tudok hozzárendelni az alkatrészek gyártásához?
    Fejleszthetőségre már rájöttem, hogy micsoda. Gyorsabban és hatékonyabban működik a megbízhatóság és a teljesítmény fejlesztése.

Új hozzászólás Aktív témák