Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    őstag

    válasz Moleman #84417 üzenetére

    miért ha kiköltözöl külföldre felszámolsz otthon mindent? én is jópár éve disszidáltam és az elején kivittem a magyar rendszámú motorom. kötve hinném hogy egy most 7-8 kilós fazeren sok százezret buknál.. sérült gépet tuti nem vennék elég itt olvasgatni a storykat.
    (bár nem vagyok benne biztos hogy itt vagy a sportmotoron olvastam hogy 2-3 éve vett vki egy 600rr- 8 kilóért most hahu-n 960 a legolcsóbb, magyar papiros) szóval egyáltalán nem biztos az a bukás a fazeren, főleg úgy hogy a yamaha kínálatában már nincs is ujonnan sor4 600)
    bár az utolsó mondatod se értem nem hiszem, hogy másfél év alatt kinőném az 500-ast
    akkor hogy jött képbe a fazer? első körbe neked kell eldöneni kipróbálni az 500-as elég élményt nyújt-e. ha igen akkor én 500ast vennék és elfelejteném a fazert. ráadásul van új cb500-as is ami szerintem igen príma gép első/újrakezdő gépnek.
    ha meg nem akarsz motort venni a költözés miatt és csak pár alkalommal motoroznál/év én a motorbérlést se vetném el. több féle gépet kipróbálhatsz mire megtalálod az igazit.
    szóval első körbe neked kellene eldönteni hogy pontosan mit akarsz

    [ Szerkesztve ]

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Új hozzászólás Aktív témák