Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    őstag

    válasz Shadowbull #148251 üzenetére

    motoros topicban hol releváns az ix3?v a mini :U
    mi a helyzet a f900-as szériával?
    esetleg a 310es?

    [ Szerkesztve ]

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

  • csongi

    veterán

    válasz Shadowbull #148251 üzenetére

    Csakhogy nem csak autók vannak a gyár kínálatában. Vannak motorok is.
    És nem kell az egész egységet ott gyártatni, mert akkor már a vámeljárás megborítja dolgokat. Melyik Eu-s tulajdonban lévő jármű gyártó hoz be teljes egészében kinába készült járművet?
    De nem véletlen jelezte az EU irányába, ha tovább erőltetik az akkus járműre átállást, az egész elektromos mizériát kihelyezi kínába.
    A lényeg, hogy tisztán EU-ba kitermelt alapanyagtól energiából, munka erőből előállított termék sztem nem igazán létezik. Ami nekünk EU lakosnak érdekünk az a kinainak nem lesz az. Egy közös érdek van a fogyasztás-
    Mindegy melyik piacot nézzük, mindenütt ugyan azok a folyamatok vannak. Kína is védi a piacát. És keményen sáfárkodik az olcsóbb munkaerővel illetve a letolt környezetvédelmi előírásokkal előállított termékek meg jöhetnek Eu-ba igaz?
    Itt zoldek vagyunk, ott meg olcsón szemetelünk. Ilyen ez a popszakma.
    A nyugat is boldog a kelet által elhordott jármű szemetekkel. Egyből zöldebbek lettek. :D
    Sztem ne legyünk álszentek.
    fogalmunk sincs, melyik gyár ténylegesen melyik szennyező szarját valójában hol gyártatja.
    Csak a saját területemen számtalan terméket tudok amik ott készülnek, és ezek fogynak nagyobb mennyiségben. Leszármaztatva minősítve máris EU-s termék lesz.

    Ezért írtam ezt.
    "Tudatos vásárlónak tarthatja magát az egyén, de csak saját magának lesznek ésszerű érvei a tudatosságra."

Új hozzászólás Aktív témák