Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz mm89 #69557 üzenetére

    Pedig "csak" 6 év van közöttünk. :D

    A videón egy picit visszafogottabb voltam, lévén, hogy február volt és hideg, a gumi sem úgy tapadt. Néha előfordul, hogy kihúzatom egyenes és forgalommentes szakaszokon, de alapvetően inkább az a krúzolgatós fajta vagyok. Nem mondom, hogy nem vágyom a nagyobb teljesítményre, de nekem igazából elég, ha a Mo.-i sebességhatárokat megfutja, és erre tényleg elég az 50 paci. Szerintem olyan 80-100 LE (és kb. ugyanennyi nyomaték ;]) között már maradéktalanul elégedett lennék. De azért egy GSX-S1000-nek nem mondanék nemet. :P
    Anyum valójában nem is magam miatt félt, hanem leginkább másoktól, és ez a baleset után csak erősödött. Csak az is benne van, hogy az erősebb motor csábít a huligánkodásra. Annak viszont örül, hogy nem hagyott olyan mély nyomokat bennem a történet.
    Igazából nem akar beleszólni, hiszen felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni, hogy mit szeretnék. Megtiltani sem tilthatja meg, hogy erre költsem a leendő kártérítést. És különben sem lenne hiteles, hiszen a hőskorban motoroztak a szüleim is mindenfelé egy 125-ös ETZ-vel, amit apum újonnan vett '86-ban. :) Sajnos '92-ben el kellet adnia az építkezés miatt, különben megtartotta volna. :(

    szerk.: Múltkor írtam, hogy lesz tréning itt Móváron, ami közben eltolódott egy héttel. Hívott az oktatóm, hogy lenne-e kedvem részt venni az ő Hornetjével, ha már az enyém egy bazi nagy levélnehezék. Igent mondtam, úgyhogy szombaton ott leszek. Biztos vagyok benne, hogy nem olvassa ezt a fórumot, de ezúton is szeretném előre megköszönni neki a lehetőséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák