Hirdetés

Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz Daywalker #40902 üzenetére

    Örülök is, hogy én ki tudom használni a legmelegebb órákat :) Azért 3-kor még nincs vége, 2-4 közt van a legmelegebb, 5-ig sincs gond, utána problémás, mert lefagy a kezem.
    Viszont rég voltunk rendes túrán, november második hetében fogunk menni, úgyhogy elkezdem tesztelni, délelőtt milyen nekem...
    Ma pedig megint olyan ellenállhatatlanul süt a nap, a tegnapot sem szívesen hagytam ki (utasként is elvoltam ám, elég idióta voltam ahhoz, hogy egy motorral menjünk ügyintézni a legközelebbi városba. úgy volt, hogy korábban megyünk és hideg lesz és amúgyis, sok település, nem poén az. Aztán mégis kanyarogtunk egy kicsit), hamarosan indulok, kinéztem egy apró, 50-60 km-es utat, tele bobbleheaddel és gyönyörű tájjal, ezek errefelé gyakran összefüggnek... Az alacsony átlagsebesség talán megmenti a tankot, most nem állok jól, amióta merek menni és egyedül nyomom... Nem mintha ez számítana, persze, de azért eszembe jut :P Nem szeretek tankolni, csak menni. Akármilyen bután is hangozhat ez.

Aktív témák