Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Niquis #98 üzenetére

    Ahogy most is..elrontotta a rajtot, és aztán elindult, de nagyon. Csak néztem hogy felért Hayden-re, aztán Edwards-ra, volt egy pontja a versenynek, amikor azt hittem hogy elcseszte, mert mikor felért Edwards mögé, akkor szvsz elkezdett utazni rajta, és lehetett látni, hogy érzi a motorjában, és magában a szükséges potenciált a győzelemhez, és akar azért egy jó versenyt.
    miközben Giber' elindult hátul mint a meszes, ezt betáblázták Rossi-nak, de látta a táblát Edwards is, és beinditótta a tornádóját, Rossi megpróbált elmenni, de elrontotta a féktávos előzést, és így rögtön megkapta Giber'-t.
    Onnan nem volt pardon, Colin-t állva hagyták, mert mindketten bődületeset motoroztak, Rossi megint az utolsó körben futotta a körrekordot, ez mindent elmond mit paszirozott bele a győzelemért a pályába. Viszont Gibernau partner volt neki, Rossi-nak hátul hard gumik voltak Sete-nek medium, és a nagy menetelésben is fogyasztott Sete rendesen.
    Viszont megint az a verseny volt amit nagyon szeretek, amikor ellenfelek vannak a pályán, nem pedig ellenségek.
    grat nekik. ahogy személyes kedvencemnek Max-nak is, hogy odatette magát, pedig mikor horságyon vitték le, akkor átkozódtam de piszkosul, Max nem szokott a Sóderágyban maradni, mindig felpattan, ha lentmaradt, akkor biztos hogy nagyon fájt.

Új hozzászólás Aktív témák