Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz markknight #602 üzenetére

    Játszottam Sonicfox-al box-on KOTH-ban MKX-et. 15-ször vert meg, míg én 2-szer nyertem, de basszus kulcs, akkor is sikerélmény volt. Ami azt illeti, mindig is vadásztam a nagy nevekre, hátha :D . A patch-ek valóban változtatnak, de csak minimálisat. Pl.: D'Vorah esetében volt egy olyan változás, hogy anno előre+X,X - le+előre+X,decline(előre,előre)-Y,X,Y - le+hátra+X, felugrás+Y, előre+A,B,-hátra+X,Y,le+RB-hátra. Ez annyiban módosult, hogy előre+X,X-le+előre+X,decline(előre,előre) után nincs kombó folytatás. De, ha ezt kihagyod az elejéről, attól még ha sikerül a többit bevinni, akkor is 40+%-os lesz.

    Annyiban jó, hogy előbb megkapták, így sok kezdeti hibát ki tudnak szűrni, de az, hogy megkapják véglegesre a teljes karakter készletet 2 hónappal a start előtt.... Háááát... Nincs az a patch, ami kiegyensúlyozhatná ezt az előnyt.

    Amúgy, ha valakinek box-a van és van kedve játszani egy kis MK-t (jelenleg csak X-et), akkor "ArrogantReptile" néven megtalál.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák