Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifeforce

    őstag

    válasz #79335424 #2575 üzenetére

    Vannak azért még a 3188-as procival szerelt készülékek.
    Biztosra tudom (pillanatnyilag legalább is) ezek a típusok még ezzel érkeznek:
    MK918 (T-R42II)
    X5II
    Érdekes ez az X5II, ha megjön ami nem teszt verzió, az egyiket szétszedem, és megnézem az alaplapját.
    Nekem az a gyanúm, hogy nem kapták meg az engedélyt a minix neo x7-re, fogtak egy saját dobozt ami hasonlít az minix neo x5 dobozára, és beletették saját márkával.
    Azért nem értem, mert ahonnan jön, nagyon figyelnek a minőségre (amit onnan rendelek, szinte nem is jön vissza belőle).
    Sajnos egyet kell értsek Somatommal, aki videó lejátszására venne ilyet, vagy valami megterhelő dologra, az most ne vegyen TVstickes kütyüt, mert mind T-s proci van benne.
    Netezésre és sima (nem HD) xvid/divix lejátszására azért tökéletesen alkalmasak, skype, levelezés ...stb.
    Viszont komolyabb "munkára" nem fognám.
    Amit írt Bob, hogy AML ide vagy oda, sokkal szebben játsza a videókat.
    Sajnos még 2-3 hét mire ideér az AML8726-M8 (450-es Malival), de van róla sejtésem, hogy csúnyán odacsapja az Rk procikat.
    Az RK32-ről meg egyelőre csak annyit tudni, hogy valami baj van velük, mert "hűthetetlenül" melegednek, és ez csak egy a problémák közül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák