Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludus

    aktív tag

    válasz itanczos #6565 üzenetére

    Hát legyen ;]
    Kiindulási alap egy Ubuntu 12.10, fel kell rakni a android-tools-adb csomagot (ez csak 12.10-től van alatta kicsit bonyolultabb, de megoldható).
    Az MK808-ra kell valamilyen Android Wireless alkalmazás, én az ADB Konnect nevűt töltöttem le a Play áruházból.
    Ezután egy terminálban csatlakozni kell az eszközhöz adb connect ip-cím:port megadásával ha csatlakozik már félig kész vagyunk, adb shell parancs kiadásával már tallózhatjuk is az MK808 filerendszerét.
    Ezután létre kell hozni a shellből az eszközön a data/opt és data/opt/local könyvtárakat.
    Ha mindezekkel megvagyunk máris futtathatnánk a [link] oldalról letölthető scriptet ha működne!
    Nekem nem működött a megoldás nálam az volt hogy az összes olyan adb-s sorból ami így néz ki:
    adb shell su -c... kiszedtem a s -c paramétert mert azt az adb nem tudja értelmezni!
    Ha rendben lefutott létrehozza az optware könyvtárait és a local alatt egy start.sh scriptet ami persze megint csak nem volt hajlandó nálam futni, ezt is szerkeszteni kell és ki kell kommentezni a 4. sort, így már elindul a shell ahol egy ipkg update majd egy ipkg install transmission kiadása után máris élvezhetjük a szenvedésünk gyümölcsét, elindíthatjuk a transmission daemon-t és egy böngészőből a localhost:9091/transmissoin/web betallózásával elérhetjük a webes felületet vagy külső GUI-ból is vezérelhetjük a transmissionunket...
    Ennyi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák