Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    válasz #64791808 #311 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    Tudom, hogy mindenhol meg van írva, hogy NE UTALJAK ELŐRE, de sajnos türelmetlenségemnek és naivitásomnak köszönhetően bedőltem annak, hogy az illető is sokszor volt átverve stb....Az OTP-nél megpróbálok valamit elérni, de Ők nem vonhatják le más számlájáról a pénzt, elutaltam, még téves se lehet mert ha a NÉV és SZÁMLASZÁM nem egyezik, akkor nem hajtják végre a tranzakciót, így téves helyre nem mehetett.
    Igen a feljelentés elég hosszadalmas dolog, és többszöröse a költség, mint amit nyerhetek vele, ezzel tisztában vagyok.Most azon vagyok, hogy a többi kárt szenvedett embert előkerítsem, és többszörösen ha bejelentést teszünk, talán lépnek valamit.Van, akinek több mint 50.000-el tartozik.Van most jelenleg is eladó telefonja interneten.
    Az, hogy lemegyek, az első gondolatom az volt, hogy pár meggyőző emberkével oda állítok, csak lehet, még Én jönnék ki belőle rosszul, főleg az Önbíráskodás miatt.Az ottani rendőr nem Nekem fog igazat adni, hisz Én mit kerestem ott, és több helyen is feltüntettem, hogy keresem így meg volt az indíték is, és még Engem visznek el.
    A másik, hogy T. Gábor e-mail fiókjáról írt, de elejétől kezdve R. Rolandnak mutatkozott be.Nah most találtam egy T.Gábor nevű embert Kaposváron, és az rendőr, de lehet ott 20 T.Gábor is, szóval ez nem jelent semmit, de az is megfordult a fejemben, hogy azért nem fél, mert állnak mögötte.Ezen se lepődnék meg, mert maga az ember nem úgy néz ki, mint aki nem félne, hogy "elbeszélgetnek" vele.
    Feladni nem akarom, mert így még sok sok embert fog a csőbe húzni, de viszont miatta nem viszem vásárra a bőröm.
    Mivel Gmail-en keresztül leveleztünk, az összesen üzenet IP címe tárolásra került, plusz van 3 számlaszámom, ami elvileg az ÖVÉ, plusz az összes üzenet, csak ott vagyok meglőve, hogy mondom, T.Gábor néven fut, de viszont a levelezésben leírja, hogy Ő R.Roland. Kicsit kusza tudom, de már Én is össze vagyok kicsit kavarodva, ez az utóbbi 3 hét kikészített idegileg, mert nem a 22.500 ft ami ennyire bánt, hanem az elv, hogy egy ilyen kis senkiházi, hogy meri megtenni ezt egy idegen emberrel, de sajnos ilyen időket élünk. :W

Új hozzászólás Aktív témák